Kontakta oss

Är du redo att påbörja din resa mot en bättre arbetsmiljö – både för dig och för dina anställda? Hos oss får du kontakt med kunniga arbetsmiljöingenjörer som hjälper dig med allt från att komma igång med ditt systematiska arbetsmiljöarbete till BAM- och andra utbildningar.

Vaara EHS AB
Sadelmakarvägen 6
146 33 Tullinge
Tel: 073-631 11 21
E-post: tanja@ehsvaara.se

Tanja Vaara
VD & Arbetsmiljöingenjör
073-631 11 21
tanja@ehsvaara.se

Erik Olofsson Augustsson
vVD & Energiingenjör
070-271 38 07
erik@energi-byggfysik.se

Krister Pehrsson

Gruppchef

Energi/Arbetsmiljö
070-733 29 92
krister@ehsvaara.se

Hisham Hathal
Energiingenjör
070-230 81 10
hisham@ehsvaara.se

Akar Karami
Energiingenjör
070-982 20 40
akar@ehsvaara.se

Mohammad Bagir
Arbetsmiljöingenjör
070-792 01 86
mohammad@ehsvaara.se

Ida Jonsson
Arbetsmiljökonsult

ida@ehsvaara.se