Kontakta oss

Är du redo att påbörja din resa mot en bättre arbetsmiljö – både för dig och för dina anställda? Hos oss får du kontakt med kunniga arbetsmiljöingenjörer som hjälper dig med allt från att komma igång med ditt systematiska arbetsmiljöarbete till BAM- och andra utbildningar.

Vaara EHS AB
Alfred Nobels Allé 212
146 48 Tullinge
Tel: 073-631 11 21
E-post: tanja@ehsvaara.se

Tanja Vaara
VD & Arbetsmiljöingenjör
073-631 11 21
tanja@ehsvaara.se

Karin Lindman
Arbetsmiljöingenjör
070-740 33 10
karin@ehsvaara.se

Erik Olofsson Augustsson
vVD & Energiingenjör
070-271 38 07
erik@energi-byggfysik.se

Patrik Valfridsson
Energiingenjör (föräldraledig)
070-271 38 07
patrik@energi-byggfysik.se

Krister Pehrsson
Energiingenjör
070-733 29 92
krister@ehsvaara.se

Akar Karami
Energiingenjör
070-982 20 40
akar@ehsvaara.se

Ingrid Hökås
Utbildare arbetsmiljö
070-792 01 86
ingrid@ehsvaara.se